Jinekolog İstanbul

Jinekolog Kimdir? Jinekolog kime denir? 

Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarına "jinekolog" adı verilmektedir. Uzman jinekologlar "jinekoloji" ismi verilen kadın sağlığı konularında hastalara destek vermektedirler.

Kadın sağlığı, son derece önem arz eden ve hassas bir konudur. Jinekoloji branşı hastalarla güven ilişkisinde son derece önemli rol oynar.

Kadın sağlığında hem bilgi ve tecrübe, hem de iyi iletişim ve empati kurabilme özelliği tedavi başarısını arttıran faktörlerdir.

İyi bir jinekolog hastasının yalnızca fiziksel sorunları ile değil, psikolojik problemleri ile de yakından ilgilenmelidir. Çünkü pek çok kadın hastalıkları ruhsal sorunlar ile iç içedir.

Kısırlık ve tüp bebek tedavileri, menopoz, cinsel sorunlar (vajinismus, cinsel isteksizlik, orgazm olamama), genital bölge ile ilgili deformasyonlar, gebelik ve adolesan dönem sorunlarının hemen tümünde ruhsal problemler önemli ölçülerde rol oynamaktadır.

Bu nedenle kendinize uygun jinekolog arama yaparken mutlaka size psikolojik destek sağlayacak özellikte bir hekimin olmasına da özen göstermelisiniz. Yani jinekolog doktorunuzun şikayetinizle ilgili empati kurabilme, sizi yeterince anlayabilme ve etkili iletişim kurabilme yeteneği oldukça önemlidir. 

Günümüzde her modern kadının güven duyabileceği, her aradığında ulaşabileceği bir jinekolog doktorunun olması gereklidir. Bir jinekolog doktorun yalnızca çok bilgili veya tecrübeli olması yetmez. İyi bir jinekolog doktor aynı zamanda hastalarına yeterince zaman ayırabilmeli, uygun iletişim dilini kullanarak hastalarının derdine çare olabilmeli, güleryüzlü, samimi ve dürüst olmalıdır.

Jinekolog (Hera) 
İstanbul ülkemizde hem yerleşim hem de büyüme açısından en büyük kent olma özelliğine sahiptir. Bir yandan hızlı büyümenin verdiği olumsuzluklar, diğer yanda özellikle sağlık turizmi şeklindeki tüm dünyaya açılımlar gözlemcilere dudak ısırtmaktadır.

İstanbul Nişantaşı'nda açıldık! Jinekolog ve Vajinismus Tedavisi İstanbul 

Dileyen hastalarımız genel jinekolojik muayene, vajinismus tedavisi, cinsel isteksizlik, orgazm olamama, erken boşalma, ereksiyon sorunları gibi kadınlarda ve erkeklerde görülen cinsel problemler konusunda tarafımıza başvurabilirler.

İstanbul'da vajinismus tedavisi konusunda Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ, Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist Uz. Dr. Şenay Eserdağ ve profesyonel ekibimiz çalışmaktadır.

Genital bölge estetiği (Vajina Estetik Ameliyatları) konusunda da bilgi verandevu için tarafımıza başvurabiliyorsunuz. 

Özellikle İstanbul veya ülkemizin dört bir tarafında bizi izleyen, yazılarımızı okuyan, çalışmalarımıza takdir eden tüm okurlarımıza ayrıca teşekkürü borç biliriz. Sağlık alanındaki gelişmeleri her gün güncellenen web siteniz  www.jinekolognet.com  'den incelemeye devam ediniz. Ayrıca bizleri, yaptığımız çalışmaları ve röportajlarımızı facebook gruplarımızda da takip edebilirsiniz. 


İstanbul HERA Adres:
Valikonağı Caddesi No: 52 / 7 (Çeyrekoğlu apt. 3. Kat)  Nişantaşı / İSTANBUL
Tel: 0(212) 225 15 00
Web Adresi: www.vajinismustedavisiistanbul.com  

Ülkemizin en geniş içerikli vajinismus web sitesi:   www.VajinismusMerkezi.com ve  www.Vajinismus.com.tr 

For our english web site about vaginismus and other sexual dysfunctions, please visit: www.Vaginismus-Center.com 

Vajina Estetiği Web Sitemiz:   www.VajinaEstetigi.net 

Hera Klinik: Vajinismus Tedavi ve Genital Estetik Merkezi
0530 763 3400