Vajinismus İstanbul

     

HERA ilk defa 2003 yılında Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist ve Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından Ankara'da kurulmuştur. Gelen talepler doğrultusunda hizmet ağını İstanbul ile genişletmiştir. 

Dr. Süleyman Eserdağ, 2015 yılında ülkemizde kendi alanında ilk dernek olan 'HERA Vajinismus Tedavi, Eğitim ve Araştırma Derneği' ni kurmuştur.

Üç büyük şehirde; Derneğimiz, Avrupa Cinsel Tıp Derneği (ESSM) ve Avrupa Seksoloji Federasyonu (EFS) tarafından sertifikalı:
 İstanbul'da vajinismus tedavisi için Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist, Aile Danışmanı Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ ve Avrupa Board Sertifikalı Uz. Dr. Şenay Eserdağ ile profesyonel ekibi çalışmaktadır.  

Her üç şehirdeki vajinismus tedavisi birebir aynıdır, tedaviler tamamen standardize edilmiştir. Tarafımızdan uygulanan vajinismus tedavileri ortalama olarak 3 gün sürmekte, davranışcı- bilişsel cinsel terapileri içeren bilimsel yöntemlerinden oluşmaktadır. Bu şekilde çiftler sorunlarından kurtulup mutlu bir şekilde çocuk sahibi olabilmektedirler.

Vajinismus Tedavisi İstanbul (HERA)
Op. Dr. Süleyman Eserdağ & Uz. Dr. Şenay Eserdağ
HERA İSTANBUL
Adres: Valikonağı Caddesi, No:52/7 Nişantaşı, İSTANBUL

Tel: 0 (212) 225 15 00  
www.vajinismustedavisiistanbul.com 

Vajinismus Tedavisi İstanbul, Ankara, İzmir
Vajinismus tedavisi hakkında şunu ifade edebiliriz: 'Vajinismus sorunu; konuyla ilgili çalışan klinikler ve merkezler tarafından uygulanan methodlar, bilimsel ''vajinismus tedavi yöntemleri" sayesinde günümüzde kısa sürede çözüme olarak kavuşan bir cinsel işlev problemidir'.

Diğer taraftan vajinismus problemi modern tedavi methodları ile tüm cinsel sorunlar arasında tedavisi en kolay olanı olarak kabul edilmektedir. Ancak kesin ve kalıcı vajinismus tedavisi için profesyonel destek de şarttır. 

Vajinismus Tedavisi İstanbul             

Vajinismus Tedavisi İstanbul (Hera) Nişantaşı semtinde 2015 yılı Aralık ayında açılmıştır. Vajinismus tedavisi için İstanbul (Hera) adresimizi Marmara bölgesinden çoğunlukla; Bursa ve İnegöl, Gemlik, Yalova, Edirne, Kırklareli,Tekirdağ ve Çorlu, Sakarya, Adapazarı (Sakarya), İzmit (Kocaeli), Çanakkale, Balıkesir gibi şehirler ve ilçelerinden tercih ettiğini ifade edebiliriz. 

Yurtdışından vajinismus tedavisi için Almanya'dan gelen yurttaşlarımız başı çekmektedir. Ayrıca Avusturya, Hollanda, Azerbaycan, Belçika, İsviçre, Bulgaristan, Arnavutluk, Fransa, İngiltere, Irak, Suriye, Ürdün, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Suudi Arabistan ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerden de vajinismus hastalarımız tarafımıza başvurmaktadır.

Yurtdışından gelen vajinismus hastalarımızın çoğunluğunu bizim kendi yurttaşlarımız ve müslüman ülke vatandaşları oluşturmaktadır.

Bu nedenle vajinismus hakkında 6 ayrı yabancı dilde web sitemiz mevcuttur. 

İstanbul'da Vajinismus Tedavisi 

İstanbul ve Marmara bölgesi ülkemizin en büyük yerleşim ve sanayi bölgesidir. Özellikle son yıllarda İstanbul sağlık turizmi alanında da ülkemizin önde gelen şehirlerinden birisi olmuştur.

İstanbul'da da vajinismus tedavisi ile ilgili çalışan pek çok merkez mevcut olmakla birlikte maalesef bilimsel sayılabilecek kliniklerin sayısı oldukça azdır. Bu yüzden özellikle İstanbul'da yaşayan ve vajinismus sorunu yaşayan çiftlerin doğru klinikleri bulmaları için iyi bir araştırma yapmalarını önermekteyiz. Aksi halde yaşanılan hayal kırıklıkları, maddi ve manevi zararlar tüm umutları yok edebilecektir.

İstanbul'da vajinismus tedavisi için araştırma yapan hastalarımız internet siteleri, forumlar ve sosyal medyayı ve burada yazılan yorumları iyi bir şekilde incelemelidirler. 

Tedavi olmak isteyen hastalarımızın 3-4 günlerini ayırmaları ve tedavi dönemlerinde ADETSİZ bir dönemde olmaları önemlidir.

Unutmayınız; vajinismus sorunu profesyonel şekilde tedavi edilmeden asla kendiliğinden çözüme kavuşmaz. Tam aksine sorun zaman içinde büyüyüp bir evlilik problemi haline gelebilir.

Güven, sabır, verilen ev ödevlerini uygulayarak ve doğru vajinismus tedavi metodları ile vajinismus sorunundan kökten ve kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken "karar vermek ve bir an önce harekete geçmek"tir.

Ülkemizin en büyük facebook grubu:

Hera facebook grubuna siz de katılın!...Binlerce hastanın başarı öyküsü

Vajinismus hastaları ile yapılan özel video röportajları

İlgili haberler, makaleler, vajinismus hasta yorumları 

Vajinismus Hasta Yorumlarını Facebook Grubu  
(Açık Gruptur, Üyelik Şartı Yoktur)

Vajinismus Tedavisi için yukarıdaki sabit telefonlardan veya ülkemizin her yerinden ve yurt dışından 0(850) 303 2000 no'lu telefonu arayarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  

Hera Klinik: Vajinismus Tedavi ve Genital Estetik Merkezi
0530 763 3400