Vajinismus tedavi sonucu için çok mutluyuz

Hacer Hanım ve Eşi (22 yaş, Ev Hanımı, 1 yıllık evli, Sivas)
"Kliniğe girince bütün tedirginliğiniz bitecek, son derece rahatlatıcı bir ortam sizleri bekliyor..."

Biz 1 yıllık evli bir çiftiz, ilk başlarda yapamayınca ben eşime doktora gidelim illaki bir faydası dokunur önereceği bir şeyler vardır diye 3-5 sefer ilk aylarda söyledim fakat böyle bir sorun için doktor muayenesi nasıl sonuç verir pek emin değildim.

Sonraları eşime ısrar etmeyi kestim. Bir nevi kabullendim bu durumu, eninde sonunda yaparız diye devam ettik, ama 1 yıl geçti hala sonuç alamadık.

Sonra eşim doktora gidelim diyince ben hiç düşünmeden tamam dedim çünkü önemli bir sorundu evliliğimiz için her ne kadar bu duruma alışmaya çalışsak da.

Sonra internetten araştırmaya başladık ve Ankara da ki kliniğinizi fark ettik ve bizim yaşadığımız şehre yakın olduğu için tercih ettik ve her ikimizde çalıştığımız için bayram öncesi 3 günlük bir süre ayarlayabildik halen endişelerimiz vardı.

Tedavi süresinin 4-5 gün sürdüğünü duyunca 3 günde nasıl hallederiz diye endişeliydik, sonra Süleyman Bey’in muayene sonrasında orta derece vajinusmus teşhisi kondu ve 3 günde sorunu hallederiz dedi. Saolsun Pazar gününü de bize ayırarak tedaviye başladık ve tedavi süresince eşimle hiç sorun yaşamadan çalıştık ve tedavi bittiği gün sonuca ulaştık bizim için inanılmaz bir olaydı.

Zaten tedavi ettiği hastaların duygularını internetten okumuştuk referanslarını incelemiştik. Şimdi o duyguları biz yaşıyoruz ve sizlere aktarıyoruz.

Eminim ki bizim duygularımızı okuyup ta bu sorunu haletmek için çiftler cesaretlenecektir.

Kliniğe gidince bile tedirgin olacak hiçbir durum yoktu gayet steril bir ortam ve bizler gibi tedaviye gelmiş çiftler bekleme salonunda oturuyorlardı. Hatta bayanlar kendi aralarında tedavi süreçlerini birbirlerine anlatarak daha da rahatlıyorlardı.

Eğitimli asistanlar her an ilgileniyorlardı bizimle. Teşekkürler Süleyman Bey ve ekip arkadaşları.

Bizden yana Hakkımız Helal Olsun.

Çok çok mutluyuz tedavi sonucu için.

Hera Klinik: Vajinismus Tedavi ve Genital Estetik Merkezi
0530 763 3400