Tedavinin ilk günü korkumu yendim!

Zeynep Hanım  (26 yaş, İç Mimar,  2  yıllık evli, İstanbul)
"Tedavimin 3-4 günde biteceğine ve başarı hikayelerine inanmıyordum, tedaviye başlamak için 6 ay bekledim, başlayınca daha ilk günden korkumu yendim..."

Melek Doktor Süleyman Bey 3 Temmuz da başlayıp 7 Temmuz da biten tedavimin ardından istanbula döndüm ve bugün itibariyle de eşimle 2 yılın kabusu en sonunda bitti. Nasıl olduğuna hala daha inanamıyorum. Sizin sayenizde bu vajinusmus hastalığını şükürler olsun ki yendim. Şu an hala daha inanamıyorum.

Eşimle 3 yıl flört döneminin ardından 2 yıl önce 11.07.10 tarihinde birbirimizi severek evlendik. Kabuslarımda 2 yıl önce başladı. Başarısızlık, korku, uykusuzluk ve hayal kırıklığı. Aslında kendi kendime bu hastalığı ben yarattım. Gereksiz gazetede ilk gece yazıları okumak çevremden abuk sabuk hikayeler vs. Şu an düşünüyorum da nasıl da boşu boşuna yıpratmışım ve nasıl da gereksiz yere ertelemişim. İstanbulda yaşadığım için daha önce burda bir jinekoloğa gittim eşimle birlikte fakat doktor ban...a parmak egzersizi verdi ve tabiki yapamadığım için başarısızlıkla sonuçlandı.

Çevrem de çocuk yok mu sorularını da daha düşünmüyoruz diyordum ama içten içe kahroluyordum. Nasıl çocuk olabilirdi ki daha ilişkiye bile girememiştik. Daha sonra bir tanıdığımız bana hera kadın sağlığı merkezinin linklini gönderdi. İnternetten araştırdım ve şubat ayında Süleyman Beyi aradım güven verici bir sesi vardı. Telefonu kapattıktan sonra vajinusmus başarı öykülerini okudum içten içe de nasıl bir doktor 3-4 günde bu sorunu çözebilirdi acaba bu hikayeler uydurmamı diye düşünüyordum.

Ankaraya gitme işini 6 ay ertelemedim ve en sonunda korkarak da olsa eşimle birlikte Ankaraya gittik. Ayla ve Senem hanımın karşılaması çok sıcaktı. Fakat çok korkuyordum nasıl çözeceklerdi ki?

Süleyman Beyle karşılaşıp muayene olduktan sonra ileri derece de vajinusmus teşhisi kondu ve 4 gün sürecek olan bir tedaviye başladı. Daha ilk gün bu hastalığı yeneceğime inandım. Süleyman Bey de vajinusmus (Erteleme Hastalığı) demişti. Ne kadar da haklı. Keşke ben de o kadar ertelemeseydim.

İstanbula döndükten sonra eşimle birlikte olduktan sonra ilk işim bu sayfaya yazmak olacaktı. Şu an hala daha inanamıyorum.

Hayatım boyunca Süleyman beyi, Ayla ve Senem Hanımı asla unutmıycam Sizleri çok seviyorum. Allah Sizden razı olsun Süleyman Bey iyi ki sizin gibi bir doktora gelmişim. Belki çok klasik olacak ama ben yaptıysam herkes yapar. Süleyman Bey de senin canın çok tatlı demişti bana :))))

Şu an çok ama çok mutluyum artık çozuk yok mu diyen insanlara rahat rahat daha düşünmüyoruz diyebileceğim.

Lütfen siz de ertelemeyin hemen Süleyman Beye Gidin gayet acısız rahat bir tedavinin ardından sonuç mutlak başarı oluyor. Ankaraya geldiğimde mutlaka sizleri ziyaret edeceğim. Çok çok ama çok iyi bakın kendinize....

Hera Klinik: Vajinismus Tedavi ve Genital Estetik Merkezi
0530 763 3400