Kendimi artık kadın gibi hissediyorum

Sema Hanım  (26 yaş, Ev Hanımı, 4.5 yıllık evli, Adana) 
"Önceki gittiğim psikologumun verdiği parmak egzersizlerini yapamamıştım, moralim çok bozulmuştu, hera klnikteki parmak egzersizi olmadan yapılan tedavi sonrasında mutlu sona ulaştım, kendimi artık kadın gibi hissediyorum..."

Merhaba Süleyman Bey,
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki size ve çalışanlarınıza minnettarız eşim ve ben.

4,5 yıllık evliyim. Vajinusmus rahatsızlığımdan dolayı eşimle 4,5 yıl hiç birleşme yapamadık. O 4,5 yıl hatırlamak bile istemiyorum.Evliliğimizin ilk gecesi  o kabusu yaşadım,ağlamalar sızlamalar bu gece olmadıysa diğer gece olur diye kendimi 1.600 gün avutmuşum.Öyle bir şey ki kimseyle paylaşamıyorsun sadece eşin ve sen akşamlar olsun istemiyordum, yatağa girmek istemiyordum.Ya erkenden uyuyup kalıyordum ya da eşimin uyumasını bekliyordum.Tüm denemeler başarısız oluyordu her seferinde kahroluyordum.

Evliliğimin 2. yılında doktora gittim Jinekolog  o bana vajinusmus olduğumu  söyledi.Psikolojik  olduğunu  eşimle birleşme yapmam gerektiğini falan……………………………daha kötü moralim bozulmuştu.Doktordan geldiğim gece tekrar denedim olmadı.En mutlu anımda aklıma gelerek her  seferinde beni bitiren bir hastalık oldu.Daha sonra psikoloğa gittim.3-4 seans olacak diyordum kendime ama parmak tedavisine geçtiğimizde yine yapamadım.Kendi kendime bir parmak tedavisini bile yapamıyorsun eşinle nasıl olacak diye kızmaya başladım. Olmuyor,Olmuyor,Olmuyordu…………..

Eşim tek sırdaşım (Onu çok seviyorum) her seferinde yanımda oldu hiç beni üzmedi.Ve ben yavaş yavaş boşanmayı düşünüyordum.Düşünün severek evleniyorsunuz herşey yolunda ama bu illet yüzünden çok sevdiğiniz kişiden vazgeçiyorsunuz……Ne kadar doğru ama yaşananlar çok acı ve çok zor………………….

Tüm samimiyetimle söylüyorum ki kanser olsam bu kadar acı çekip bu kadar üzülmezdim.
Evliliğimizin 4,5 yılına eşim internetten Süleyman Beyin bilgilerini bulmuş gidelim bir dedi kaybedecek hiçbir şey yok.Yine moralim bozuk şekilde gittik doktor beyin yanına burası çok önemli o saatten sonra hayatım değişti Süleyman beyi tanımak dönüm noktası….

Süleyman Beyle görüştük,konuştuk 2 gün sonra tedaviye başladık ilk gün giderken ağlamıştım yolda kızıyordum kendime neden böyle bir sorunum var diye.Tedavinin 1.günü seanstan yüzümde hoş bir mutluluk gülümsemeyle çıkmış……Derken 2. 3. 4. gün herşey yolunda süperdi.

Veeeeeeeee büyük gün tedavinin 5.günü eşimle ilk denemede birleşme oldu.Hayatımda en mutlu olduğum andı kesinlikle….Kendimi kadın gibi hissetmek evet kadın olmak inanın yaşanılabilecek en güzel mutluluk.Aslında anlatılacak çok fazla duygular var ifade edemiyorum.

Herşey için çokçok teşekkürler Süleyman Bey beni tekrardan hayata döndürdüğünüz için size olan minnettarlığımı asla ödeyemem iyi ki sizi tanımışız.Ayla hanımada sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

Güzel yarınlar için hepinize sonsuz Mutluluklar…
Bu mektubu okuyan herkişi bu sese kulak versin.Hayatınız harika olacak.
SEVGİLER…

Hera Klinik: Vajinismus Tedavi ve Genital Estetik Merkezi
0530 763 3400