Hera Klinik'e gitmek için zaman kaybetmeyin

K.Y Hanım  (33 yaş, Yönetici Sekreter, 4 yıllık evli, İstanbul) 
"Önceden gittiğim yerlerde uygulanan yanlış tedavilerle zaman kaybetmişim, Hera Klinik'e gitmek için zaman kaybetmeyin..." 

Tam zamanında buldum bu siteyi http://www.eserdag.com ve  http://www.jinekolognet.com 

Daha önceden "vajinismus" tedavisini görmüştüm ve yarım kalmıştı. Tedaviyi yarım bırakmanın sebebi benim hatam olduğunu sanıyordum, yanlış bir doktora gitmişim.

http://www.eserdag.com/ bu siteye girdiğimde, bir önceki tedavimden farkı yöntemler yazıyordu. Mesela, "parmak ödevi" yoktu, tedavide eşinize de gerek yok ve en önemlisi "bu mükemmel bir şey" tedavi 5-6 gün içinde sonuca ulaşıyor. Benimki tam 3 gün sürdü. Hatta bu kadar kısa sürdüğüne üzüldüm bile. Neden diyeceksiniz. Çünkü Hera Kadın Sağlı'nda güzel bir ekip var. Bu kısa zamanda onlara alışmam çok kolay oldu ayrılmam zor oldu. "Vajinismus" çözümü olmayan bir sorun değil.

Lütfen korkmayın,  "vajinismus" biteceğine inanın. Ben tedavi için işimden izin aldım Ankara'ya gittim. Hera ekibi bana uygun ve temiz bir otel ayarladı. 3. günün sonunda evime döndüm. Alın randevuyu ve küçük bir çanta hazırlayarak başlayın tedavinize.

Ertelemeyin. İnanın zor değil. Jinekolog op. dr. Süleyman Eserdağ, hastası ile iletişimi yakalayan bir doktor. Uyguladığı tedavi ile kesin sonuca ulaşıyor. Yanlış yerlere gidip zaman kaybına uğramayın.

Eğer bana ulaşıp konuşmak isterseniz Hera Kadın Sağlığı Merkezi'ni arayıp numarımı alabilirsiniz.

Hera Klinik: Vajinismus Tedavi ve Genital Estetik Merkezi
0530 763 3400