Hera Ekibine Sonsuz Teşekkürler

Merhabalar Hera ailesi...

Öncelikle değerli Süleyman hocaya kıymetli eşi Şenay hanıma özellikle bizim kurtarıcı meleğimiz safinaz hanıma ve hera çalışanlarına teşekkür borç bilir şükranlarımı sunuyorum...
Eşimle yaklaşık 1 yıldır evliyiz bizim de sorunmuz vajinismustu ve biz bu illet hastalığı yenmek için gitmediğimiz yer kullanmadığımız ilaç kalmamıştı çok sıkılmıştık umutlarımız tükenme noktasına geldi ama biz yinede araştırıp duruyorduk çünkü Allah kimseye dermansız dert vermezmiş dedik yılmadık. İnternette Hera kliniği görüp araştırdım hikayelerine baktım ilk önce bana abartılı gelmişti yada tarafınızdan yazıldığını da düşünmüştüm 😌 Biz bir umutla çekip gittik Perşembe kliniğe giriş yaptık orada bizi karşılayan çok değerli Hera ekibi ve hocalarımız ilk gün bizlere karşı olan ilgileriyle adeta bir meditasyon uygulandı artık biz emin ellerde olduğumuzu ve ordan güzel sonuçla ayrılacağımızı hissetmiştik .. 

3 günün sonunda yani Cumartesi bize artık özgürsünüz müjdesi verildi 😊 Öyle de oldu.

Bütün korkularımız kaygılarımız o an orda bırakıp unutmuştuk hiç böyle bir hastalık yaşamamış  gibiydik. Psikolojikmen kötü bir hastalık ama aman aman büyütülecek bir hastalık değil korkmayın gidin hiç beklemeyin ertelemeyin. Fiyatı ilk yüksek bulabilirsiniz ama sonucu aldıktan sonra hiç önemsemiyorsunuz artık.

Sonsuz teşekkürler Allah sizlerin ne muradı varsa versin.

Hera Klinik: Vajinismus Tedavi ve Genital Estetik Merkezi
0530 763 3400