Site Logo

Hera Klinik sayesinde vajinismus sorunumdan 4 günde kurtuldum

Paylaşın:

G.K Hanım  (28 yaş, Memur, 1,5 yıllık evli, Denizli)
"Hera Kadın Sağlığı Merkezi"  Facebook sayfasından alınmıştır.
4 ayrı yerde tedavi görüm, sonuç alamadım, maddi manevi tükendim. Hera Klinik sayesinde sorunumdan 4 günde kurtuldum..."

Merhaba arkadaşlar.bende mayıs ayında bu klinikte tedavi gördüm.1 buçuk yıl vajinismusu çekenlerden biriyim.yaşadıklarım tarif bile edilemezdi.ancak yaşayan biliyor vajinusmusun ne denli insanı yıprattığını.kendimi herşeyden soyutlamıştım evden dışarı çıkmak istemiyordum.

Ne kendime bakıyordum ne bir işle uğraşıyordum gitgide de kilo aldım bunu bile kafama takmıyordum.dışarı çıktığımda ise bebeği olan birini gördüğümde bende bir anormallik var herkes normal ben hastayım güçsüz biriyim gibi düşünüyordum.iyice içime kapandım tamamen kendime olan güvenimi kaybetmiştim.daha öncesinde 4 ayrı yere başvurdum.ama hepsi de hüsranla sonuçlandı.iyice umutsuzluğa kapıldım tükendim.hem maddi hem manevi.artık elimden hiç birşey gelmiyordu.

İnternetten şehir dışında tedavi araştırmaya karar verdim ve süley...man bey i gördüm.hemen kliniğe mail attım ve süleyman bey le tlf da görüştüm.bunu son şansım görüyordum ve bir o kadar da umutsuzdum.bu yazılanlar bana şaka gibi geliyordu.herkes tedavi olmuştur ama tek istisna ben olurum kesin diye düşünmüştüm ankara ya giderken bile.ama tabiki de öle olmadı:)4 günde bu sorundan kurtuldum.5. gün ise vedalaşıp ayrıldık ankara dan.şimdi ise tekrardan hayata umutla bakıyor ve kendime olan güvenim daha da arttı.çok ta mutluyum süleyman bey i tanıdığım için.

İyiki de daha fazla zaman kaybetmemişim yanlış yerlerde yanlış tedavilerle.1 buçuk yılda süleyman bey karşıma çıktığı için kendimi çok şanslı hissediyorum.her şey için çok çok teşekkür ederim süleyman bey.özellikle de bana hayatımı, kendime olan güvenimi geri verdiğiniz için.ayla hanıma ve senem hanıma da destekleri ve yanımda oldukları için çok teşekkürler.başarılarınızın devamını diliyorum kendinize iyi bakın...

Hastalarımızın tedavi süreci öncesi ve sonrası yaşadıklarını okuyabilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ ve Uz. Dr. Şenay Eserdağ Show TV'ye konuk oldu.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında vajinismusu anlattı.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında genital estetiği anlattı.

0850 303 2000
Vajinismus Danışma Hattı (Ücretsiz)
Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ - Uz. Dr. Şenay ESERDAĞ
Adres: Valikonağı Cd, No: 52/7 Nişantaşı, İstanbul. (Harita)

Sitenin tüm tasarımı ve içeriği Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır.
Yazarın izni olmaksızın içerikler veya resimler kullanılamaz.
© 2004 - 2018. www.jinekolognet.com

Yasal Uyarı - Site Haritası