Site Logo

vajinismus tedavisi için 4 ay boşuna beklemişim

Paylaşın:

R.M Hanım  (24 yaş, Ev Hanımı, 4 aylık evli, Aydın) 
"2 günde tedavim son derece rahat ve ağrısız bir şekilde bitti,  4 ay boşuna beklemişim..."

mrb süleyman bey ben R.M aydın 4 aylık evli bir bayanım.bende vajinusmus hastasıyım.hastasıydım demek daha dogru olur artık.klinigiinizi int arastırırken gördüm basarı öykülerinizi okudum okudukca güvenim daha cok arttı.bunu düşünerekten bende birkac sey yazmak istedim size.bende belki baskalarına yardımcı olurum diye.

12ocak 2012 cuma günü saat 2de ilk randevuma geldigimde acıkcası hala tereddütlerim vardı.ya yapamazsam diye cok korkmustum.2günlük cok kısa bir tedavi süreci gecirdim.baskası dese hayatta inanmazdım ama sadece 2gün gibi kısa bir sürede problemim cözülmüştü artık.

İlk randevu günü kapıdan iceriye girdigimde ya yapamazsam ya olmazsa diye sormustum size.öyle birsey olamaz yapacaksınız demiştiniz bana basarılı olamama ihtimalimiz yok demiştiniz.bu sözünüz size ve kendime olan güvenimi dahada arttırdı.

İlk günümdede hastalıgımın büyük bir bölümümü atlatmıstım.o odada sedyeye uzandıgımda ayla hanım gelmişti yanıma bir anda ben yapamayacagım dedim ve kalkmak istedim.ama ayla hanım kalkma sakın kalkarsan yapamazsın birdaha demişti.birde bu söz cok etkilemişti beni.iyikide kaldırmamıs beni.bunun icin ne kadar tesk etsem azdır ayla hanıma.

Uzun lafın kısası bu iki cümleniz bana güc kuvvet ve cesaret verdi.ve sonun da basardım hemde ilk denememde.hayal gibi asla yapamam dedigim ben basardım.ben basardıysam eminim herkes basarabilir.(cünkü korkagın tekiydim ben).

Tek yapmanız gereken kendinize ve doktorunuza güvenmeniz. tedavileride sakın düşünmeyin cok agrısız ve acısızdı.ve sadece 2 gün sürdü.2 günde bitmişti hersey.4 ay bos yere beklemiş ve esimide bos yere bekletmişim.size ne kadar tsk etsem azdır.cok ama cok tsk ederim yaptıgınız herseyden dolayı.kendinize iyi bakın....

Hastalarımızın tedavi süreci öncesi ve sonrası yaşadıklarını okuyabilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ ve Uz. Dr. Şenay Eserdağ Show TV'ye konuk oldu.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında vajinismusu anlattı.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında genital estetiği anlattı.

0850 303 2000
Vajinismus Danışma Hattı (Ücretsiz)
Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ - Uz. Dr. Şenay ESERDAĞ
Adres: Valikonağı Cd, No: 52/7 Nişantaşı, İstanbul. (Harita)

Sitenin tüm tasarımı ve içeriği Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır.
Yazarın izni olmaksızın içerikler veya resimler kullanılamaz.
© 2004 - 2018. www.jinekolognet.com

Yasal Uyarı - Site Haritası