Site Logo

Evliliğimizin ancak 4. yılında eşimle birlikte olabildik

Paylaşın:

Vajinismus Hastamızın eşi  (25 yaş, Serbest meslek Çalışanı,  4 yıllık evli, K.Maraş)
"Evliliğimizin ancak 4. yıl dönümünde eşimle birlikteliği yaşayabildik, doktorumuza ve bayan stajerine çok teşekkür ediyoruz..." 

açıkçası doktor bey bu satırları yazmada geç kaldığımızı itiraf etmeliyim.sizin yol göstericiliğiniz ile 28 haziranda başlayan tedavimiz sonucunda eşimle ilk defa 30 haziranda evliliğimizin 4.yıldönümü öncesi birlikte olabildik.bu güne kadar da araya adet dönemi girdiği için biraz az bence ama sanırım 7-8 defa berberlik yaşadık size bir kez daha teşekkür ederiz.

gelelim bu satırları okuyacak bizim gibi vajinüsmus mağdurlarına. mağdurları diyorum zira bunu bir çaresizlik olarak gören zihinler yanılıyorar ve umutlarını kaynediyorlar.hayır asla öyle düşünmeyin.hala seçenekleriniz var.biz şanslıydık zira gerçek anlamda birlikte olamasak da çocuk sahibi olmuştuk.umarım bu dertten çare arayanlara da Yüce Allah bu mutluluğu yaşatır. bir kez daha kendisine güvendiğimiz için bizi utandırmayan doktorumuza ve onun stajyerlerine teşekkürler.

Not: bu satırların yazarı evlilikte seksten evvel sevgi ve saygının geldiğini düşünen binlerce insan gibi eşine hep destek oldu.tam 4 yıl boyunca bunu yaptı.lütfen benim gibi siz beyler de eşlerinize destek olun.hepinize kucak dolusu sevgiler.

Süleyman bey lütfen isim kısmını soy ismim olmadan alınız. bu şart altında yazdıklarımı hastalarınızın istifadesine sunabilirsiniz.

Hastalarımızın tedavi süreci öncesi ve sonrası yaşadıklarını okuyabilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ ve Uz. Dr. Şenay Eserdağ Show TV'ye konuk oldu.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında vajinismusu anlattı.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında genital estetiği anlattı.

0850 303 2000
Vajinismus Danışma Hattı (Ücretsiz)
Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ - Uz. Dr. Şenay ESERDAĞ
Adres: Valikonağı Cd, No: 52/7 Nişantaşı, İstanbul. (Harita)

Sitenin tüm tasarımı ve içeriği Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır.
Yazarın izni olmaksızın içerikler veya resimler kullanılamaz.
© 2004 - 2018. www.jinekolognet.com

Yasal Uyarı - Site Haritası