Site Logo

6 yıllık sorunum çözüldü, bir yuvayı kurtardınız...

Paylaşın:

... Hanım  (32 yaş, Avukat, 6 yıllık evli, Adapazarı)
"6 yıllık sorunum 3 günde çözüldü. Şimdi tarif bile edemiyeceğim o mutluluğu yaşıyorum, bir yuvayı kurtardınız" 

Sayın doktorum Süleyman bey, sizinde söylediğiniz ve bildiğiniz gibi bizim tedavimizde başarıyla sonuçlandı, hemde sizin yanınızdan ayrıldıktan sonra o gün içinde. Eşimle okadar mutluyduk ki anlatamam diyeceğim ama siz bu mutluluğa defalarca şahit olduğunuz için beni anladığınızı biliyorum. Şimdi çok mutluyuz kabus bitti kaygı korku dolu günler bitti kendimi eksik ezik güvensiz yetersiz hissetme, gözyaşlarım bitti size nekadar teşekkür etsek azdır. Yorumlara baktım yazmaya karar vermeden önce inanamadım herkes bu acıyı yaşayan herkes aynı şeyleri yaşamış hissetmiş inanın hepsini ağlayarak okudum. 6 yıllık evliyiz size gelmek bizim için son şanstı belkide evliliğimizin son şansıydı eşime bu haksızlığı daha fazla yaşatmaya hakkım yoktu. Onun ne suçu vardıki sadece ben korkuyorum diye 6 yıl bekledi çok zor geçen bi 6 yıl. Şimdi tarif bile edemeyeceğim mutluluğu yaşarken tarif edemeyeceğim bide pişmanlığı yaşıyorum keşke daha önce gelseydim size.

Bulunduğum ildeki jinekologlara gittim hiç bişi yapamadılar benimde umudum kırılmıştı ankarada bi yer belkide kandırmaca hemde böylesine özel gizli ve psikolojik bi hastalığı nasıl sadece netten gördüğüm doğruluğundan asla emin olamayacağım birine söyleyebilirmki diyodum son çare olarak gelmiştik ne olursa olsun dedik. Sizi görünce konuşunca güven veren ikna edici gerçekten donanımlı bi doktor olduğunuzu hissettim hatta ailelerimize bile söyleyemediğimiz en özelimizi sizinle rahat biçimde konuşabilirken buldum kendimi.

Allah sizden gerçekten razı olsun bi yuvayı kurtardınız bu öyle bi acıki yaşamayan bilemez. Bu acıyı sadece sizinle paylaşabildik istedimki mutluluğumuzada ortak olun size nekadar teşekkür etsek azdır. facede görünce çok duygulandım yazmak istedim paylaşmak istedim. İster bunu başarı mektubu olarak değerlendirin yada onuda yazarım ayrıyetten siz nasıl isterseniz. Sizden ricam kimliğim kesinlikle gizli tutulsun yaşadığım şehirle birlikte. Size bu konudada inanıyorum güveniyorum sonsuz minnettarız size...

Hastalarımızın tedavi süreci öncesi ve sonrası yaşadıklarını okuyabilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ ve Uz. Dr. Şenay Eserdağ Show TV'ye konuk oldu.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında vajinismusu anlattı.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında genital estetiği anlattı.

0850 303 2000
Vajinismus Danışma Hattı (Ücretsiz)
Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ - Uz. Dr. Şenay ESERDAĞ
Adres: Valikonağı Cd, No: 52/7 Nişantaşı, İstanbul. (Harita)

Sitenin tüm tasarımı ve içeriği Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır.
Yazarın izni olmaksızın içerikler veya resimler kullanılamaz.
© 2004 - 2018. www.jinekolognet.com

Yasal Uyarı - Site Haritası