Site Logo

6 yıllık kabusum sizin sayenizde 3 günde çözüldü

Paylaşın:

Y S M Hanım  (27 yaş, Memur,  6 yıllık evli,  Kayseri) 
"Bu sorunumuzu kimseyle paylaşamadık, bir çaresizlik içinde geçen 6 yıllık kabusum sizin sayenizde 3 günde çözüldü..."  

Sayın Doktorum Süleyman Bey ile güleryüzlü ekibine ve vajinismus sorununu yaşayan herkese;
Eşimle 6 yıllık evliyiz fakat vajinismus denen bu rahatsızlık nedeniyle eşimle bu süre zarfında hiç birlikte olamadık. Çok çok zor geçen bi 6 yıldı kabus gibiydi. Doktorumun söylediği bi söz vardı hala hafızamda. Vajinismus bi erteleme hastalığı demişti. Evet aynen öyleydi.
 
Bizde bu sorunu yaşayan herkes gibi kimselere söyleyemedik başımıza geleni ailelerimize bile. İlk zamanlar zamanla olur belki diye avunduk. Tabi bu geçen zamanda sürekli kavga bi eziklik kendine güvensizlik tahammülsüzlük ...

3. senemizde bulunduğum şehirdeki bi kadın doğum doktoruna gitmeye karar verdik ve kendisi bize hiçbir faydası olmayan sadece tedavi yapmış olmak amaçlı bi operasyon önerdi ve çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor ki buna hayır diyecek durumda değildik tahmin ettiğimiz gibide hiç bir faydası olmadı. Daha sonra başka bi doktora daha...O da bize yapabileceği birşey olmadığını bu sorunla ilgili nette bazı yerlerin yazdığını bi araştırmam gerektiğini söyledi..
 
Bu iki çabamda boşa çıkınca kendime olan yapabilirim güveni ve ihtimali hepten azaldı tabi doktorlarada. Bildiğim doktorlar bile bişe yapamadı netten gördüğüm doktor yada hastaneye nasıl güvenebilirim ki diye düşünüyordum. Bu çaresizlik içinde derken 6 yıl geçivermişti. Koskoca 6 yıl...Artık ne olursa olsun bişey yapmam lazımdı eşime bunu yaşatmaya hakkım yoktu sonuçta bu bnim sorunum hatam yada eksikliğimdi.

Nette araştırırken hera kadın sağlığını gördüm ne kaybederim ki dedim gitmek denemekte fayda vardı aslında hiç umudum kalmamışken...3 gün.. Evet 3 gün.. Bu kadar kısa bir sürede bu 6 yıllık kabus sona eriverdi.
 
Meğer ben eşimede kendimede ne büyük haksızlık yapmışım. Ordaki tedavi sonucunda 3. günün sonundaki denemede başarılı olduk. ve inanması çok zor ben bugün hamile olduğumu öğrendim. Bu nasıl bi mutluluk nasıl rüya anlatamam size. Evet bir ay içinde herşey olup bitmiş biz bir bebek bekliyoduk. Şu an bunları okuyan ve benimde yaşadığım bu sorunu yaşayan bayanların neler düşündüğünü çok iyi biliyorum ve bu yazdıklarıma inanmakta zorlandıklarınıda. Ama emin olun hepsi gerçek.
 
Bende bana verilen başarı mektuplarını okuyup buna benzer ifadeleri okurken "ne kadar kolay söylüyolar 3 günmüş okadar basit olsa ben bunca yıl beklemezdim bunlar benim kadar korkmuyodur kaygılanmıyodur ben neler yaptımda olmadı 3 günde oluverecek tabi öyle yazacaklar" diye geçirirken içimden ve onlardan biri olmaya can atarken aslında çokta inanmadığım halde.
 
Evet işte bende 6 yılın sonunda 3. günün sonunda bunu Önce Allah'ımın sonra doktorumun sayesinde başarırken aynı ay içinde hamile kaldım.
 
İnanması çok zor biliyorum ama hepsi yaşanmış şeyler. Korkmayın doktorunuzada ekibinede güvenin inanın sizin kimseden eksiğiniz yok sadece biraz güven. Bunun içinde emin olun şu anda doğru adrestesiniz.
Y.S.M 6 YIL MEMUR

Hastalarımızın tedavi süreci öncesi ve sonrası yaşadıklarını okuyabilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ ve Uz. Dr. Şenay Eserdağ Show TV'ye konuk oldu.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında vajinismusu anlattı.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında genital estetiği anlattı.

0850 303 2000
Vajinismus Danışma Hattı (Ücretsiz)
Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ - Uz. Dr. Şenay ESERDAĞ
Adres: Valikonağı Cd, No: 52/7 Nişantaşı, İstanbul. (Harita)

Sitenin tüm tasarımı ve içeriği Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır.
Yazarın izni olmaksızın içerikler veya resimler kullanılamaz.
© 2004 - 2018. www.jinekolognet.com

Yasal Uyarı - Site Haritası