Site Logo

14 aylık sorunum 3 günde bitti, şu an hamileyim

Paylaşın:

S.B Hanım  (28 yaş, Öğretmen, 14 aylık evli, Antalya)
"Kendinize ve tedaviye güvenin, sorununuzu asla ertelemeyin, 14 aylık sorunum 3 günde bitti, şu an hamileyim, inanamıyorum!..."

VAJİNİSMUSLU OLDUĞUNU DÜŞÜNEN MUTSUZ BÜTÜN BAYANLARA KOCAMAN BİR MERHABA

Kabus gibi bir gecenin sabahında karar verdim SORUNUM OLDUĞUNA ve TEDAVİ OLMAM GEREKTİĞİNE!

Uzun süren bir flört döneminin ardından evlenmiştik eşimle her şey güzel yolundaydı.Böyle bir sorunla karşılaşacağımızı ikimiz de hiç düşünmemiştik.

Yıllarca gazetelerde bu konuyla ilgili yazılar okudum mağdur olanların yardım çağrılarını gördüm ancak bir gün kendimin de çaresiz kalacağını hiç bilemezdim :((

On dört aylık evliydik…Benim durumumda olan yüzlerce bayan gibi;nasıl olsa bir gün olacak,stresliyim,yorgunum,alt yapı eksikliği var mumlar yok,güzel bir parfüm almalıyım…pembe yalanlarıyla kendimi avuttum. (araştırmaya başladığımda benimle tıpa tıp aynı şeyleri yüzlerce hem cinsimin yaşadığını görünce şoka girdim! Nefesimi tutarak mektupları okuyup okuyup,olamaz aynı ben! tıpkı ben! aaa bu da benim gibiymiş! hadi canım yok artık! dedim sürekli ) Taa ki son noktaya gelene kadar…

Eşim çok anlayışlı bi insan!Hiç sinirlenmedi ben rahatsız oldum o olmadı ben ümidimi kaybettim o kaybetmedi…Ama ben sondaydım artık ve bir gece yatakta hıçkırıklara boğuldum sabaha kadar ağladım bunu eşime yapmaya hakkım yoktu,bu evlilik böyle gitmezdi.

İnternetteki yoğun araştırmalarımın sonucu,özellikle de okuduğum mektuplardan aldığım güvenle Süleyman Bey’e gitmeye karar verdim.

Telefonun öbür ucunda Dr.Süleyman Bey’in sesini duyunca çok şaşırdım,sekreter,kullanılmayan numara veya yanlış numara bekliyordum.Üç günde bu sorunu çözeceğimi söylediğinde inanmadım ama gene de gitmekten başka çarem yoktu!

Kliniğin yerini öğrendiğimde hımm bu caddedeyse iyidir diye düşündüm! 2 apartman dairesinden oluştuğunu anlayınca hımm kapsamlı çalışıyor diye düşündüm! bekleme salonundaki uyumu görünce hımm ince ruhlu diye düşündüm! ( bunları yazıyorum çünkü yalnız olmadığınızı anlayın,sizin gibi düşünen başkaları da var görün ve lütfen GÜVENİN  İNANIN  ERTELEMEYİN)
Ve heyecanla zile bastım kapıyı açan güler yüzlü,şirin,sempatik Ayla Hanımdı…

Kliniğin kapısı açıldığı andan itibaren neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız MUTLAKA! ERTELEMEDEN! bu adrese gidin.Size şu kadarını söyleyebilirim mucizevi bir şekilde 3.günün sonunda evimdeydim ve şu an 5haftalık hamileyim,eşimi ve hayatı çok seviyorum…

Dr.SÜLEYMAN ESERDAĞ için ’’cennet diye bir yer varsa baş köşesi onundur’’ şeklinde bir yorum okuduğumda içimden vay be diye geçirmiştim ancak şimdi ben söyleyecek kelime bulamıyorum kelimelerin kifayetsiz  kaldığı andır şu an…Allah size sağlıklı sıhhatli uzun uzun ömürler versin hocam,cennetten insanlık için yeryüzüne indirilmiş bir melek gibisiniz…
Size ve tabii ki Ayla Hanım’a şükran ve minnet dolu sevgiler…

Hastalarımızın tedavi süreci öncesi ve sonrası yaşadıklarını okuyabilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ ve Uz. Dr. Şenay Eserdağ Show TV'ye konuk oldu.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında vajinismusu anlattı.

Op. Dr. Süleyman Eserdağ TV 8'de Çok Yaşa programında genital estetiği anlattı.

0850 303 2000
Vajinismus Danışma Hattı (Ücretsiz)
Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ - Uz. Dr. Şenay ESERDAĞ
Adres: Valikonağı Cd, No: 52/7 Nişantaşı, İstanbul. (Harita)

Sitenin tüm tasarımı ve içeriği Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından hazırlanmıştır.
Yazarın izni olmaksızın içerikler veya resimler kullanılamaz.
© 2004 - 2018. www.jinekolognet.com

Yasal Uyarı - Site Haritası